Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Niepowtarzalne wydarzenie organizowane przez Aluron - "Fabryka na żywo"Już w październiku Aluron zorganizuje kolejne nietypowe wydarzenie skierowane do producentów stolarki otworowej. „Fabryka na żywo” – bo właśnie tak nazywa się nowa inicjatywa zawierciańskiego systemodawcy to unikalne w skali naszego kraju szkolenie projektowe połączone z praktycznymi warsztatami produkcyjnymi. Współorganizatorami eventu są wiodące na rynku firmy: Orgadata East Europe sp. z o.o., Fimtec Polska sp. z o.o., sp. k. oraz Master Polska sp. z o.o.


„Obserwujemy coraz większą potrzebę poszerzania wiedzy technologów z zakresu automatyzacji procesu produkcji okien i drzwi. Między innymi dlatego w siedzibie Aluronu znajduje się showroom firmy Fimtec Polska wyposażony w park maszynowy Fom Industrie. Podnoszenie kompetencji pracowników naszych Partnerów biznesowych jest dla nas niesłychanie ważne. Przekłada się na sprawną i bezproblemową współpracę oraz podnosi jakość wytwarzanej ślusarki aluminiowej. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy zorganizować naszą »Fabrykę na żywo«” – powiedział Łukasz Kucharczyk, dyrektor handlowy Aluron sp. z o.o.

Jak będzie funkcjonować „Fabryka na żywo”?


Wydarzenie skierowane jest do product managerów, technologów, kierowników produkcji i innych osób zaangażowanych bezpośrednio w wytwarzanie i sprzedaż wyrobów z aluminium. Główny organizator zaprasza nie tylko swoich klientów, ale też wszystkie inne firmy, które są zainteresowane przetestowaniem systemów aluminiowych Aluronu, oprogramowania Logical od Orgadata, włoskich systemów okuć firmy Master lub parku maszynowego Fom Industrie, którego dystrybutorem w Polsce jest Fimtec. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału w wydarzeniu.

Aluron przewiduje w I edycji organizację czterech kilkunastoosobowych spotkań. Liczba uczestników każdego szkolenia jest mocno ograniczona, aby każda osoba mogła wynieść z niego maksymalną dawkę wiedzy. Wszystkie szkolenia poprzedzone będą wieczorami integracyjnymi zorganizowanymi w hotelu w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, podczas których uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z przedstawicielami organizatorów. Pobyt w hotelu oraz udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.

Wydarzenie „Fabryka na żywo” podzielone jest na dwa etapy. Pierwszy skupiać będzie się na zaprojektowaniu i sparametryzowaniu konstrukcji okiennej w programie Logical. Uczestnicy będą mieli wówczas okazję zapoznać się z kompleksowymi bazami danych Aluronu. Następnie odbędą się praktyczne warsztaty, podczas których zaprojektowane wcześniej okno przejdzie przez rzeczywisty proces produkcji obejmującej cięcie piłami, frezowanie, obróbkę CNC, klejenie oraz okuwanie. Dodatkową atrakcją przewidzianą dla osób biorących udział w evencie jest zwiedzanie zakładów Aluronu oraz możliwość zapoznania się z przebiegiem procesu produkcyjnego systemów aluminiowych.  

„Fabryka na żywo” – terminy szkoleń

Spotkania z cyklu „Fabryka na żywo” odbędą się w siedzibie firmy Aluron sp. z o.o. w Zawierciu przy ul. Podmiejskiej 11 w terminach:
1. 17 października 2023 r.,
2. 18 października 2023 r.,
3. 9 listopada 2023 r.,
4. 10 listopada 2023 r.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wysłać formularz zgłoszeniowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc jest limitowana, o uczestnictwie decyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń.ALURON
press box