Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Czy warto ocieplać dom jesienią?Rosnące już od kilku lat ceny materiałów budowlanych sprawiły, że wiele osób odkładało na później prace budowlane i modernizacyjne. W tym roku jednak niektóre produkty staniały. Wśród nich znalazł się między innymi styropian budowlany. Czy obecna jesień jest dobrym momentem na rozpoczęcie robót?

Czytaj więcej...

 

Deszcze niespokojne - dwa rozwiązania G-U, które pomogą ochronić dom przed skutkami ulewKlimat Polski ewoluuje w kierunku wersji z dwiema porami roku – ciepłą i suchą oraz chłodną i wilgotną. Wiąże się z tym również coraz częstsze występowanie gwałtownych zjawisk pogodowych – w tym upałów i deszczy nawalnych.

Czytaj więcej...

Dlaczego warto zdecydować się na pergolę tarasową i na co zwrócić uwagę dokonując wyboru?Poranna kawa pita w otoczeniu zieleni, popołudniowy relaks z książką na leżaku czy wieczorne biesiadowanie na świeżym powietrzu w gronie najbliższych – tarasy czy przydomowe ogrody mogą nam służyć na różne sposoby i to nie tylko w ciepłe, letnie dni.

Czytaj więcej...

Nowość! Styropian Knauf Therm Technic Fasada 33 - jakość bez kompromisuOferta grafitowych płyt izolacyjnych z EPS marki Knauf Therm wzbogaciła się o nową propozycję skierowaną do odbiorców poszukujących solidnej jakości materiałów w przystępnej cenie. Dostępny w wielu rozmiarach i praktycznej wersji z frezem styropian Knauf Therm Technic Fasada λ 33 tworzy szczelną i trwałą warstwę izolacji, która znacząco poprawia bilans cieplny budynku.

Czytaj więcej...

Możliwość zarządzania na odległość dzięki systemom kontroli dostępu SIEGENIANowoczesne oblicze komfortu

Celem SIEGENIA jest tworzenie komfortowej przestrzeni w każdym możliwym aspekcie. Uwzględniamy przy tym również coraz bardziej znaczące megatrendy jak komunikacja czy mobilność. Przykładem takiego rozwiązania jest nasz nowy system kontroli dostępu, który umożliwia scentralizowane sterowanie i ryglowanie oraz pełny monitoring funkcji smart home. Jego znaczącą zaletą jest również zdalny dostęp, który pozwala sprawować kontrolę nad drzwiami nawet w trakcie podróży.

Czytaj więcej...

Nowoczesny dom - jak stworzyć posiadłość na miarę obecnych czasów?

 Niskie zużycie energii, wdrożenie ekologicznych rozwiązań i likwidacja strat ciepła – te trzy cechy są wyznacznikami ideału dla współcześnie wznoszonych budynków mieszkalnych. Obecnie niemal każdy projekt domu kreowany jest zgodnie z powyższymi założeniami. Niemniej jednak, to od inwestora zależy, czy zdecyduje się na wprowadzenie modernistycznych zabiegów, czy też postąpi w tej kwestii zupełnie inaczej.

 

Czytaj więcej...

Yawal podnosi wysoko poprzeczkę projektem YpsosJesteśmy firmą rodzinną i od ponad 30 lat tworzymy polskie aluminiowe systemy architektoniczne dla budownictwa o wysokich oczekiwaniach. Dlatego z nieskrywaną radością witamy w rodzinie YAWAL nową organizację o dźwięcznej nazwie YPSOS (z j.grec. ypsos = wysoki).

Czytaj więcej...