Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AKTUALNOŚCI DomPortal

AKTUALNOŚCI

Fotele RM58 wylicytowane za ponad 100 tys. plnSukces finałowej aukcji projektu Recykling Art: „Sztuka kocha design”.

Czytaj więcej...

Aluron - nowe Raporty Klasyfikacyjne dla systemu drzwi przeciwpożarowych AS 75EIW ubiegłym roku zadebiutował na polskim rynku system Aluron AS 75EI służący do konstruowania jedno i dwuskrzydłowych izolowanych termicznie drzwi przeciwpożarowych.

Czytaj więcej...

Finałowa aukcja projektu Sztuka Kocha Design "Recykling Art"21 listopada 2023 r. w Kinogramie w warszawskiej Fabryce Norblina odbędzie się finałowa aukcja dzieł sztuki, stworzonych w ramach oryginalnego projektu artystycznego. Jego organizacją zajęły się trzy podmioty: warszawski operator powierzchni biurowych Adgar Poland,  MAG Modern Art Gallery i Fundacja Ronalda McDonalda.

Czytaj więcej...

Dom inteligentny to dom energooszczędnyInteligentne technologie zapewniają nie tylko podwyższony komfort i bezpieczeństwo, lecz także dbają o racjonalne wykorzystanie energii, co przekłada się na niższe rachunki i mniejszy wpływ budynku na środowisko naturalne. Ważną rolę w tym zakresie odgrywają nowoczesne rozwiązania automatyki okiennej i drzwiowej.

Czytaj więcej...

Sieć Salonów KRISHOME otwiera największy w Polsce salon oferujący stolarkę marki KRISPOLSieć Salonów KRISHOME z dumą ogłasza, że została uhonorowana prestiżową nagrodą złotego Laura Klienta 2023. To kolejne wyróżnienie, które potwierdza wysoką jakość obsługi i innowacyjność oferowanych produktów. Rozwój sieci nie zwalnia tempa. Tej jesieni odbyło się oficjalne otwarcie największego na mapie Polski punktu ze stolarką marki KRISPOL – salonu MEGABUD z Gdańska.

Czytaj więcej...

Czym jest dom inteligentny i jakie ma zalety?„Inteligentny dom” i „smart home” to frazy odmieniane przez wszystkie przypadki. Kontrola oświetlenia, ogrzewania, systemów bezpieczeństwa, klimatyzacji czy nawiewników odbywa się poprzez zintegrowane w sieci urządzenia. Jakie są zalety tego typu rozwiązania? Poznaj największe plusy domów inteligentnych!

Czytaj więcej...

Konkurs na bramę garażową z własną grafikąFirma Hörmann przygotowała prawdziwy rarytas dla inwestorów, którzy planują wymienić lub zakupić nową bramę garażową. Na profilach w mediach społecznościowych firmy ogłoszono konkurs na bramę garażową z grafiką zaproponowaną przez inwestora.

Czytaj więcej...

Czy jest miejsce na innowacje w ślusarce aluminiowej?Aluminium to elastyczny materiał, który zapewnia szerokie możliwości projektowania nowoczesnych elementów okiennych, drzwiowych i fasadowych. Na rynku pojawiają się dziś coraz to nowsze propozycje ślusarki dedykowanej transparentnym elewacjom, jednak czy w tym segmencie pojawiają się rozwiązania, które mogą zmienić kierunek rozwoju branży?

Czytaj więcej...