Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Wypalarka do chwastów WB2010 Blaupunkt - skuteczne narzędzie ogrodniczeWypalarka do chwastów WB2010 to wszechstronne narzędzie ogrodnicze, które wykorzystuje potężny płomień o temperaturze 1300°C do skutecznego eliminowania chwastów. Jej lekka konstrukcja sprawia, że jest łatwa w obsłudze i manewrowaniu, zapewniając wygodę użytkownikowi podczas prac na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej...

 

Pergola w niewielkim, miejskim ogródku? Postaw na MB-OPENSKY 120 od AluprofMimo że przestronny taras kojarzy się najczęściej z domem zlokalizowanym na przedmieściach lub na wsi, nawet mieszkając w mieście możemy cieszyć się prywatnym skrawkiem przestrzeni.

Czytaj więcej...

Wypalarka do chwastów HG6010 BLAUPUNKT już w sprzedaży


Urządzenie posiada moc 2000 W oraz 3-stopniową regulację temperatury 60°C, 350°C oraz 600°C, a mocny nadmuch zapewnia odpowiednią przepustowość powietrza 300 l/min lub 500 l/min.

Czytaj więcej...

Domki dla dzieci do ogrodu: jak wybrać najlepszy?

 Tworzenie idealnego miejsca zabaw w zewnętrznej przestrzeni przydomowej dla najmłodszych członków rodziny to wyjątkowe przedsięwzięcie, które może dostarczyć im niezliczonych godzin radości i kreatywnej rozrywki. Doskonale w tym celu sprawdzi się domek dla dzieci do ogrodu – dowiedz się już dziś, jak wybrać najlepszy i na co zwrócić uwagę podczas jego zakupu, aby spełnił oczekiwania Twoich pociech.

Czytaj więcej...

Podkaszarka GT3010 w ofercie marki BLAUPUNKTPodkaszarka elektryczna GT3010 marki BLAUPUNKT o mocy 250 W oraz średnicy koszenia 22 cm to wygodne i poręczna urządzenie, które wspomoże domowego ogrodnika w podkaszaniu trawy.

Czytaj więcej...

Piła łańcuchowa CS2010 BLAUPUNKT niezbędna w trakcie porządków w ogrodzieModel CS2010 to nowoczesne i wydajne narzędzie, idealne do prac w ogrodzie lub na działce. Jest lekkie, poręczne i łatwe w obsłudze, a gumowana rękojeść chroni ręce przed otarciami i sprawia, że użytkowanie piły jest bardzo komfortowe.

Czytaj więcej...

Podkaszarki elektryczne PRIME3 niezbędne przy pracy w ogrodzie


Podkaszarka elektryczna GGT21 marki PRIME3 posiada moc 250 W oraz średnicę koszenia 21 cm. Jest także wyposażona w podwójną żyłkę o średnicy 1,2 mm, która jest wysuwana przez półautomatyczną głowicę po przyciśnięciu jej do podłoża. Specjalny nóż zamontowany na osłonie odcina nadmiar żyłki w trakcie obrotów. Waga modelu GGT12 to zaledwie 1,3 kg, co wpływa znacząco na długość, komfort i wygodę pracy.

Czytaj więcej...

Podkategorie