Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AKTUALNOŚCI DomPortal

Aluprof partnerem 4 Design Days 2024Aluprof, lider w zakresie dostaw systemów aluminiowych dla branży budowlanej i konstrukcyjnej, będzie jednym z partnerów 4 Design Days – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych trendom w?designie i architekturze. Podczas tegorocznej, 8. edycji, która odbędzie się w dniach 25 – 28 stycznia na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, w panelach dyskusyjnych udział wezmą przedstawiciele firmy: Tomasz Grela, prezes zarządu, dyrektor generalny Aluprof SA oraz Paweł Gregorczyk, menadżer ds. komunikacji marki.


4 Design Days to największe w Polsce wydarzenie branży architektonicznej – w 2023 roku przyciągnęło blisko 14,5 tys. uczestników, spośród których znaczną część stanowili topowi architekci, projektanci i inwestorzy. Oprócz licznych dyskusji, prezentacji, wystaw i warsztatów na odwiedzających czekać będą też targi towarów i usług z segmentu wyposażenia wnętrz, designu i budownictwa. 4 Design Days to również przestrzeń do budowania relacji biznesowych, nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń. Tegoroczna, już 8. edycja wydarzenia, które potrwa od 25 do 28 stycznia, skupiać się będzie m.in. wokół kwestii odpowiedzialnego, zrównoważonego budownictwa, stanowiącego bardzo ważny aspekt działalności Aluprof – z tego względu nie mogło tam zabraknąć przedstawicieli firmy. Organizatorem 4 Design Days jest Grupa PTWP – wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl.

4 dni rozmów o trendach w architekturze

4 Design Days to cztery dni wyjątkowych wydarzeń poświęconych rynkowi nieruchomości, architekturze, wnętrzom i wzornictwu, w których można wziąć udział zarówno stacjonarnie, jak i online. Wśród kilkuset prelegentów z kraju i zagranicy, występujących na kilku scenach, nie mogło zabraknąć przedstawicieli Aluprof. 25 stycznia w sesji zatytułowanej „Budownictwo w obiegu zamkniętym. Jak powinien wyglądać recycling budynków w praktyce?”, która odbędzie się ramach cyklu Green Buildings, uczestniczyć będzie  Tomasz Grela – prezes zarządu, dyrektor generalny, Aluprof SA. Podczas debaty eksperci – członkowie organizacji branżowych, architekci oraz przedstawiciele firm z branży budowlanej – będą dyskutować na temat budownictwa w nurcie less waste. Debatę poprowadzi Agnieszka Kalinowska-Sołtys, prezeska Stowarzyszenia Architektów Polskich, architektka i członkini zarządu pracowni APA Wojciechowski. Dzień później, także w ramach cyklu Green Buildings, odbędzie się debata pt. „Fala renowacji dotrze do Polski?”. Jednym z prelegentów wydarzenia, moderowanego przez Justynę Glusman – dyrektor zarządzającą Stowarzyszenia Fala Renowacji, będzie Paweł Gregorczyk, menadżer ds. komunikacji marki Aluprof SA.

„Udział Aluprof w tegorocznej edycji 4 Design Days to przede wszystkim możliwość prezentacji naszej oferty, na którą składają się architektoniczne rozwiązania aluminiowe, takie jak okna, drzwi, fasady, osłony słoneczne, a także szkło architektoniczne. To też doskonała okazja do dyskusji na temat najważniejszych wyzwań i problemów, z jakimi muszą mierzyć się projektanci i architekci, w tym kwestii związanych z transformacją budownictwa w kierunku przejścia na model gospodarki cyrkularnej. Temat ten jest nam szczególnie bliski – poza dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań wspierających branżę budowlaną, sami podejmujemy szereg inicjatyw, mających na celu m.in. redukcję emisji CO2. Uczestnicząc w wydarzeniach takich jak 4 Design Days, możemy dzielić się naszym doświadczeniem w tym zakresie, ale też wymieniać poglądy, budować relacje i nawiązywać cenne kontakty”, podkreśla Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR Aluprof SA.

Aluprof
press box