Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Zestawy natryskowe z deszczowniąOstatnie lata to czas sporych zmian, jeśli chodzi o produkty dedykowane strefie prysznica. Wystarczy przyjrzeć się zestawom natryskowym.


Jeszcze kilka lat temu idealnym rozwiązaniem był zestaw z rączką i drążkiem. Możliwość łatwego ustawienia wysokości mocowania rączki była spełnieniem marzeń wielu fanów tej formy kąpieli. Na szczęście na tym nie poprzestaliśmy. Kolejne lata przynosiły nowe udogodnienia: coraz większe główki prysznicowe z kilkoma rodzajami strumienia, nieskręcające się węże, baterie termostatyczne, dodatkowe półki i koszyki. Każdy z tych elementów to niewątpliwie ważny krok w podnoszeniu komfortu kąpieli. Dziś jednak wkroczyliśmy na zupełnie nowy poziom, w którym główną rolę w natrysku odgrywa deszczownia.

 Możemy mówić o stopniowym i zdecydowanym wypieraniu natrysków przesuwnych na rzecz tych wyposażonych w deszczownię – mówi Michał Kopeć, kierownik marketingu ds. rozwoju produktów w Ferro.  To niezwykle mocny trend, który staramy się podkreślać w naszej wciąż poszerzającej się ofercie z tego segmentu. Dlatego proponowany przez Ferro asortyment zestawów natryskowych z deszczownią jest nie tylko bogaty, ale i zróżnicowany. I to on aktualnie stanowi zdecydowaną większość naszych propozycji dedykowanych prysznicom. Znaleźć w nim można modele w różnej stylistyce, jak również te wyposażone w baterie, czy systemy oszczędzające wodę.

Wśród propozycji Ferro warto zwrócić uwagę na zestawy natryskowe z deszczownią Rondo i Squerto (na zdjęciu poniżej). To funkcjonalne rozwiązania, które dodatkowo wyróżnia przystępna cena. Każdy z nich posiada uniwersalne podłączenie do baterii natryskowej lub wannowej. A ponadto m.in. deszczownię: Rondo – o średnicy 20 cm, a Squerto – o wymiarach 20x20 cm, drążek metalowy o długości 106 cm oraz 3-funkcyjną rączkę natryskową. Zestawy te idealne wpiszą się w niemal każdą aranżację łazienkową, a do tego ich montaż nie wymaga zbyt dużo miejsca.

 

Kolejne propozycje to zestawy natryskowe Rondo Lux (na zdjęciu poniżej) i Squerto Lux. Ich design można określić jako bardziej wysublimowany, a cechą charakterystyczną są głowice deszczowe dalej odsunięte od ściany niż w modelach opisanych wyżej, co dodatkowo podnosi komfort kąpieli. Zestawy posiadają deszczownie o wymiarach: Rondo Lux – średnica 20 cm, Squerto Lux – 20x20 cm. Ponadto wyposażono je w uniwersalne podłączenie baterii natryskowej lub wannowej, 3-funkcyjną rączkę prysznicową, metalowy drążek oraz elegancką półkę na kosmetyki. Rondo Lux i Squerto Lux sprawdzą się świetnie w łazienkach, w których na prysznic przeznaczono więcej miejsca – np. tych zaaranżowanych w formie modnej kabiny typu walk-in.  Równie dobrze mogą pełnić funkcję prysznica montowanego przy wannie. W takim przypadku warto pomyśleć np. o parawanie nawannowym, który zabezpieczy łazienkę przed zachlapaniem.Kolejne propozycje to zestawy natryskowe z deszczownią, w których postawiono na oszczędność wody. Ta od lat jest priorytetem dla Ferro. Mowa o zaawansowanych rozwiązaniach Amiga VerdeLine (na zdjęciu poniżej) i Amigo VerdeLine. Oba wyposażono w zapewniającą komfortową kąpiel głowicę deszczową, rączkę natryskową oraz półkę na kosmetyki. Jednak te modele to przede wszystkim zauważalna oszczędność wody. Oprócz specjalnych ograniczników przepływu wykorzystanych w rączce natryskowej i deszczowni, producent wyposażył je w system napowietrzania – Ferro Air-in System. Dzięki temu podczas kąpieli możliwe jest zużycie ok. 50% mniej wody niż w standardowych rozwiązaniach. Jednocześnie strumień deszczowni i rączki pozostaje mocny i szeroki.Bogatą ofertę zestawów natryskowych z deszczowniami uzupełniają modele z bateriami. Wśród nich warto wyróżnić model Trevi. To minimalistyczne w formie kompletne połączenie deszczowni z natryskiem i baterią termostatyczną. Zestaw wyposażono w głowicę talerzową stalową SLIM o średnicy 30 cm, 3-funkcyjną rączkę prysznicową, baterię termostatyczną z przełącznikiem ceramicznym deszczownia/rączka natryskowa oraz blokadą gorącej wody. Trevi to propozycja do nowoczesnych łazienek.FERRO  www.ferro.pl
press box


chiropraktyka kurs
białystok bielsko biała bydgoszcz gdańsk gdynia gliwice katowice kielce kraków lublin łódź poznań szczecin warszawa wrocław wyszukaj