Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AKTUALNOŚCI DomPortal

AKTUALNOŚCI

Okna w cenie "po znajomości" od KRISPOL. Poznaj FEN 76 i odbierz rabat dla przyjaciółRenomowany producent stolarki otworowej do domu uruchamia promocję, zachęcając do zwrócenia uwagi na uniwersalne okna FEN 76, które tylko teraz będą dostępne z wysokim rabatem. Dodatkowo promocją będą objęte żaluzje fasadowe.

Czytaj więcej...

Grupa OKNOPLAST głównym mecenasem wirtualnego Turnieju Debat Oksfordzkich 2020Po raz kolejny Grupa OKNOPLAST była głównym mecenasem Turnieju Debat Oksfordzkich, zorganizowanego przez fundację Court Watch Polska. Tym razem ze względu na pandemię całe wydarzenie odbyło się w formie wirtualnej, poprzez specjalnie przygotowaną do tego platformę. W turnieju wzięli udział uczniowie szkół ponadpodstawowych z całej Polski, którzy w ciągu trzydniowych rozgrywek mogli rozprawiać o tematach z dziedziny społeczno-prawnej.

Czytaj więcej...

ALUPROF z drugim wydaniem albumu trendów. AluBOOK "Green Zone" już dostępny onlineALUPROF wydał drugi numer albumu trendów AluBOOK. W wydaniu „Green Zone” eksperci, architekci i naukowcy pochylają się nad ideą tzw. zielonego budownictwa, chcąc jednocześnie przybliżyć najbardziej prestiżowe i przełomowe realizacje green building w Polsce. Wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom, jakie przyniosła ze sobą I połowa 2020 roku, firma udostępnia najnowsze wydanie w formie online.

Czytaj więcej...

Rośnie zapotrzebowanie na eko energię od PGECoraz więcej klientów największego sprzedawcy energii w Polsce korzysta z popularnej oferty „Naturalnie, że energia”, gwarantującej jej pochodzenie z odnawialnych źródeł.

Czytaj więcej...

Klimas Wkręt-met i związek POiD zachęcają do "Wymiany Stolarki z Dobrym Montażem"Marka Klimas Wkręt-met od wielu lat jest członkiem Związku Polskie Okna i Drzwi, czynnie uczestnicząc w życiu i inicjatywach organizacji. Tym razem jako „Partner Strategiczny” dołącza do akcji "Wymień stolarkę + Dobry Montaż", zachęcającej do termomodernizacji budynków.

Czytaj więcej...

ALUPROF na liście Najważniejszych Firm dla Polski według "Rzeczpospolitej"Dziennik „Rzeczpospolita” opublikował okolicznościowy ranking firm najważniejszych dla polskiej gospodarki. ALUPROF znalazł się w grupie przedsiębiorstw, mających kluczowe znaczenie dla kondycji swojej branży, krajowej ekonomii oraz rozwoju i przyszłości Polski.

Czytaj więcej...

Okna zabezpieczone przed włamaniem. 3 elementy, które pozwolą Ci spać spokojnie podczas urlopuTegoroczne lato jest wyjątkowe. Po lockdownie spragnieni wyjazdów, spotkań i wyjść chętnie rezerwujemy urlopowe pobyty. To czas, kiedy nasza czujność jest uśpiona i niekiedy zapominamy, że wakacje to również sezon na włamania.

Czytaj więcej...

Jaka bateria do wanny wolnostojącej?Dzięki wolnostojącej wannie łazienka staje się ekskluzywnym salonem kąpielowym. Pięknym uzupełnieniem wanny jest odpowiednia bateria. Jaka? Obejrzyjcie kilka propozycji.

Czytaj więcej...