Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Zadbaj o czyste powietrze w swoim domu - oczyszczacz powietrza SAP11Smog, alergeny, kurz pełen roztoczy, bakterii i wirusów to zanieczyszczenia, których ilość w powietrzu, którym oddychamy powinniśmy ograniczać do minimum. Na szczęście większości z tych nieczystości możemy się pozbyć przy użyciu oczyszczacza powietrza.

Czytaj więcej...

 

Naturalnie, że zdrowo z wyciskarką wolnoobrotową SSJ21 marki PRIME3Wprowadzając w swoje życie zdrowe nawyki żywieniowe poszukujemy urządzeń, które ułatwią nam przygotowywanie posiłków. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich miłośników soków, zarówno tych owocowych, jak i warzywnych, marka PRIME3 wprowadziła do swojej oferty wyciskarkę wolnoobrotową SSJ21.

Czytaj więcej...

Stwórz wyjątkowy nastrój z głośnikiem Bluetooth z oświetleniem LED - BT25LAMPPołączony ze smartfonem głośnik Bluetooth dodaje mocy odtwarzanym utworom i poprawia jakość dźwięku. W ten sposób muzyki słucha się zdecydowanie przyjemniej. To jednak nie wszystko co może zaoferować użytkownikowi takie urządzenie.

Czytaj więcej...

Red Friday - cenowe hity w MediaMarktW pierwszy weekend listopada MediaMarkt zaproponuje swoim klientom wyjątkowe promocje. W ramach akcji Red Friday, w dniach 2-4 listopada, na fanów nowoczesnych technologii będą czekały setki produktów w specjalnych cenach. Można ich szukać na stronie mediamarkt.pl oraz w sklepach stacjonarnych sieci w całej Polsce.

Czytaj więcej...

MODECOM trzeci rok z rzędu kontynuował tradycję obecności na Poznań Game ArenaFirma MODECOM – producent sprzętu IT i akcesoriów gamingowych z serii MODECOM Volcano Gaming trzeci rok z rzędu wziął udział w największych targach gamingowych w Polsce, czyli Poznań Game Arena.

Czytaj więcej...

W zgodzie ze zdrowym trybem życia - blender personalny SSM41 marki PRIME3Moda na zdrowy tryb życia nie przemija. Na każdym kroku spotkać można osoby, które cenią sobie zbilansowane odżywianie i dbają o kondycję.

Czytaj więcej...

Upiecze Ci się! Z nowym piekarnikiem elektrycznym Blaupunkt EOM501 i EOM601Małe mieszkanie, to zazwyczaj mała kuchnia lub niewielkich rozmiarów aneks kuchenny. W takich pomieszczeniach liczy się więc każdy centymetr. Gdy nie ma miejsca na standardową kuchenkę z piekarnikiem, a jedynie na małą płytę grzewczą, z pomocą przychodzą dwa nowe, kompaktowe modele wolnostojącego piekarnika elektrycznego EOM501 i EOM601 marki Blaupunkt.

Czytaj więcej...