Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Nowość w MAKRO: zestawy herbat marki Sir Williams

Asortyment firmy MAKRO Cash&Carry Polska został poszerzony o zestawy herbat marki Sir Williams. To jedno z pierwszych kompleksowych rozwiązań sieci dedykowanych dla klientów z sektora HoReCa.


Produkty marki Sir Williams dzielą się na trzy serie. Pierwszą jest zestaw Sir Williams Tea, stanowiący nowość w ofercie MAKRO. W jego skład wchodzi skrzynka wypełniona mixem herbat oraz 12 odmian herbat dostępnych w opakowaniach po 50 sztuk. Klienci z sektora HoReCa mogą zaopatrzyć się początkowo w skrzynkę, a później uzupełniać ją o brakujące produkty. 

 Drugą serią, która pojawiła się na półkach sieci, jest zestaw Sir Williams Royal Taste. W jego skład wchodzą: skrzynka wypełniona herbatami, zestaw z porcelaną (w tym 2 sztuki imbryków) oraz 8 gatunków herbat. Klienci z branży gastronomicznej mogą zaopatrzyć się w skrzynkę wypełnioną herbatami oraz zestawy z porcelaną, a później uzupełniać je o produkty dostępne w pojedynczych opakowaniach.

 

Dodatkowo, w usłudze dostawy MAKRO, pojawiły się także zestawy Richmont wyróżniające się m.in. szerszym wyborem herbat. Produkty te można nabyć wyłącznie u przedstawicieli handlowych sieci.


MAKRO Cash & Carry  (press box)